Sierakowice, ul. Piwna 2
Zblewo, ul. Pinczyńska 1A

Sprawdź również:

Kariera w BAT

BAT to nowoczesna sieć marketów i składów budowlanych oferująca produkty i usługi dla fachowców oraz klientów indywidualnych. Chociaż BAT powstał ponad 30 lat temu, to nadal przyświeca nam to samo hasło: Człowiek jest najważniejszy! Zapewne dlatego jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni na Pomorzu.


Pokaż oferty pracy

16 placówek na terenie województwa pomorskiego

Rozwijamy się

Wciąż poszerzamy zakres naszych produktów i usług, które oferujemy w 15 placówkach na terenie województwa pomorskiego oraz w sklepie internetowym. Rozwijamy też kolejne marki: BAT Centra Stolarskie, BAT Centra Dachowe oraz BAT eco, w ramach której oferujemy naszym Klientom fotowoltaikę i pompy ciepła oraz Mrówki Co istotne, w BAT można nie tylko kupić sprawdzone produkty, ale również zamówić usługę na ich montaż. Doradzamy też naszym Klientom jak uzyskać korzystne dofinansowanie.

Ludzie są naszym najsilniejszym ogniwem

Siła Zespołu

Dlatego dbamy o rozwój pracowników podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów. Stawiamy na zgrany zespół regularnie organizując spotkania integracyjne. Nie zapominamy również o naszych korzeniach - dbamy o lokalną społeczność, środowisko i kondycję naszych młodych sportowców. Poza tym jesteśmy blisko, jak dobry sąsiad. Przekonaj się, dołączając do naszego Zespołu!

Aktualne oferty pracy:

Dodatkowe świadczenia pracy w BAT

Darmowe dojazdy

na trasie Sierakowice-oddziały

Ubezpieczenie na życie
Podwyżki
Szkolenia
Imprezy firmowe
Konkursy

dla pracowników i rodziny

Dofinansowanie do okularów
Awanse
Premia

za polecenie pracownika

Vouchery promocyjne

na wyjazdy rodzinne

Ekwiwalent

za pranie odzieży

Proces rekrutacji

1. Wysłanie aplikacji

To pierwszy krok do dużej zmiany w Twoim zawodowym życiu. Możęsz odpowiedzieć na opublikowane przez nas ogłoszenia o pracę lub, gdy nie znajdziesz interesujacej oferty, wysłać CV poprzez dedykowany formularz rekrutacyjny.

2. Czas na informacje zwrotną

To moment w którym wysyłamy do Ciebie potwierdzenie otrzymania Twojego CV. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia, prosimy o ponowne wypełnienie formularza rekrutacyjnego - tym razem na pewon się uda!

3. Analiza Twojej aplikacji

Nasz zespół rekruterów uważnie zapoznaje się z przesłaną przez Ciebie aplikacją - ten etap zajmuje przeważnie 5 dni, licząc od momentu wysłania Twojego CV.

4. Nasza odpowiedź

Niezależnie od wyniku poprzedniego etapu - to moment, w którym otrzymujesz od nas e-mailowo lub/oraz telefonicznie informację zwrotnąo statusie rekrutacji. Jeśli będzie on pomyślny jest to także moment zaproszenia Ciebie na rozmowę kwalifikacyjną.

5. Rozmowa rekrutacyjna

Na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy Cię do wybranego oddziału BAT. W spotkaniu uczestniczyć będą przynajmniej dwie osoby - rekruter oraz dyrektor / kierownik oddziału. Podczas godzinnego spotkania poznajemy się - to też czas na zadawanie przez Ciebie pytań.

6. Decyzja o zatrudnieniu

Możliwie najszybciej przekażemy Ci propozycję oferty pracy. Pozostali Kandydaci otrzymują od nas podziękowania za udział w procesie rekrutacji.

7. Oczekiwanie na pierwszy dzień w pracy

Niezwłocznie po otrzymaniu oferty pracy otrzymasz od nas e-mailowo formularz oraz niezbędne informację mi.n. dotyczące badań wstępnych. Prosimy Cię o informację zwrotną

Poznaj nas!

prawie 500 pracowników

16 oddziałów

ponad 30 lat

Liczebnie jesteśmy korporacją, mentalnie zdecydowanie nie! Nie obawiaj się korporacyjnych szlifów, dla nas liczy się Człowiek. Dbamy o kompetencje, szkolimy i rozwijamy umiejętności. Znamy się i mówimy do siebie po imieniu. Cenimy sobie długotrwałe relacje. Staramy się też słuchać sugestii naszych Pracowników. Wierzymy, że wszyscy pracujemy na siłę naszego Zespołu!

Zajrzyj na nasze sociale

facebook
linkedin