Sierakowice, ul. Piwna 2
Zblewo, ul. Pinczyńska 1A

Sprawdź również:

Jak kupować w sklepie Mrówka?

W Mrowka.com staramy się, żeby zakupy były dla Ciebie przyjemnością

Zobacz, jak w prosty sposób zapłacisz za zakupy na mrowka.com

Szybkie płatności

Szybka dostawa wymaga szybkich płatności. Dlatego współpracujemy z najlepszymi na rynku operatorami błyskawicznych płatności. Chcesz zapłacić BLIKiem, szybkim przelewem, czy kartą kredytową? Podczas składania zamówienia wybierz opcję, która najbardziej Ci pasuje. W przypadku wyboru tej formy płatności Płatność księgowana jest znacznie szybciej niż w przypadku przelewu tradycyjnego, a potwierdzenie otrzymujemy niemal natychmiast. Skraca to realizację zamówienia.

Tradycyjne płatności

Jeżeli nie jesteś przekonany do szybkich przelewów, możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, lub podczas odbioru przesyłki. W tej drugiej sytuacji nasz kierowca lub kurier przyjedzie do Ciebie z terminalem płatnicznym. Jeżeli odbierasz przesyłkę w jednym z oddziałów Mrówki w województwie pomorskim, za zamówiony towar możesz zapłacić również przy kasie.

Płatności ratalne

Płatność ratalna to bardzo wygodny sposób finansowania zakupów, szczególnie tych większych. W Mrowka.com możesz w ten sposób sfinansować zakupy od 100 złotych do 40000 złotych.Cała procedura trwa kilkanaście minut i odbywa się bez wstawania od komputera / telefonu. Wszystko odbywa się w prostych czterech krokach. Dzięki współpracy z BlueMedia możesz również w Mrowka.com kupować na raty 1% w Alior Bank.

Zapłać później

Korzystając z opcji płatności PayU możesz zrobić zakupy w sklepie i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. Wystarczy zamiast banku wybrać metodę płatności "PayPo". Dzięki temu, PayU przekazuje środki za zamówienie od razu do sklepu, a Ty masz jeszcze do 30 dni na spłatę zamówienia. Jest to bardzo wygodna i bezpieczna forma płatności, ponieważ nie musisz logować się w bankowości, ani podawać danych karty płatniczej. Żeby potwierdzić transakcję wystarczy podać swoje podstawowe dane i potwierdzić kodem SMS lub w aplikacji mobilnej transakcję.